AMBALAJ MALZEMELERİ / Poliolefin Shrink Film

Çok geniş bir kullanım alanına sahip Poliolefin shrink filmler her türlü ürünün paketlenmesinde sıkça tercih edilen bir ambalaj malzemesidir. Üstün shrink özelliği, sağlam kaynak yapısı, parlak ve dayanıklı olması tercih sebebidir.

Cryovac shrink filmler, gereksinimleriniz ne olursa olsun her zaman size esnek bir çözüm sunar. Cryovac shrink filmler bir çok sebepten dolayı caziptir. Filmlerimizin ürünlerinizi koruma özelliği çok fazladır. Çünkü üstün teknoloji ile üretildiği için, daha sağlam kaynak yapısı ve film mukavemetine sahiptir. Cryovac filmler, ürününüzün ambalajına sağladığı netlik, parlaklık ve uzun raf ömrü sebebiyle satış noktalarında pazarlama faliyetlerinize yardımcı olur. Tüm shrink filmlerimiz, hem manuel makinelerde hem de farklı özellikteki  tam otomatik makinalarda yüksek performans ile çalışabilecek özelliktedirler.

Cryovac shrink filmler, rakipleri arasında, en ince kalınlıkta film olmasına karsın dışarıdan gelecek darbelere karşı en fazla dayanma özelliğine sahiptir. Bu da çevre için daha az atık madde demektir.Mukavemet, tokluk, üretimde verimlilik, hız, sunum, ihtiyacınız ne olursa olsun,  sektörün en fazla ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınıza yanıt verebiliriz.
 
Ambalaj sektörünün uzman, deneyimli ve en büyük grubu ile size profesyonel danışman olarak ambalaj uygulaması ve geliştirmesi hizmeti, bakım, eğitim ve teknik destek konularında çözümler üretmekteyiz.
 
Cryovac ’ın sürekli yeni ve gelişmiş ambalaj kavramı sizin çalışma performansını artıracaktır. Cryovac, yeni sistemler geliştirmek için her zaman çalışmaktadır.
 
Aşağıda yer alan ürünlerimizden birisi mutlaka sizin ürünleriniz içindir.