• SEALED AIR

  Dünyanın en büyük komple paketleme çözümleri sunan firmasıdır. Bünyesinde; Cryovac markalı, gıda ambalajı çözümleri, Bubble Wrap markalı balonlu naylon ve Diversey markalı temizlik ve hijyen çözümleri de dahil olmak üzere yaygın olarak tanınan markalar bulunmaktadır.

 • ESPERA-WERKE GMBH

  ESPERA; 1924 yılında Almanya'da kurulmuştur. Değişken ağırlıklı ürünler için ağırlık ve fiyat barcod etiket uygulaması yapan manuel, tam otomatik, terazi üretiminde dünya çapında, bağlı ofisleri ve distribütörleri tarafından temsil edilen uluslararası firmadır. Firma otomatik tartım etiketleme makineleri sektöründe pazar lideridir.

 • MINIPACK-TORRE

  1976 yılında İtalya’da kurulmuştur. Bünyesindeki teknolojik üretim tesisleri ile manuel den tam otomatik shrink makinelerine kadar her türlü ihtiyaca cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dünya çapında distribütör ağı ile hizmet vermektedir. MINIPACK-TORRE; 40 yıldan beri paketleme makineleri sektöründe lider konumdadır.
 • ALMAC SRL

  Almac firması merkezi Modena İtalya’da bulunan, sert ve yarı sert peynirlerin ve özellikle pasta filata grubu denilen mozarrella, kaşar peyniri, provolone gibi peynir çeşitlerinin üretimi konusunda makinalar ve tam otomatik sistemler üreten bir firmadır. 

 • MILK PROJECT SRL

  Yumuşak ve yarı yumuşak ve özellikle yüksek nem içeren peynirlerin üretilmesi konusunda geniş bir tecrübe ve bu konuda birçok referansa sahip bir İtalyan firmasıdır. Firma, klasik beyaz peynir üretim ile ilgili ekipman haricinde bazı özel tip peynir üretim hatlarını da dizayn etmektedir. 

 • SINTECO

  Milano’nun kuzeybatısında kurulu Sinteco Impianti, gıda endüstrisine yönelik çok özel makinalar üreten, hijyenik havalandırma, pastörizasyon ve temiz odalar dizaynı konusunda uzman bir firmadır.

 • OSSID

  Ossid, tabaklı ürünlerin paketlenmesinde kullanılan makinelerde Amerika lideridir. Yüksek hızda paketleme gerektiren her türlü üretim hatları için mükemmel çözümdür. Ossid paketleme ekipmanını alın ve düşük işçilik maliyetleri ve zaman verimliliği deneyin.